Publishing date: 24 sentyabr 2014
BAKI, 24 sentyabr 2014-cü il – ATƏT-in Bakı Layihə Əlaqələndiricisi Ətraf Mühit və Təhlükəsizlik üçün Vətəndaş Fəaliyyəti (TƏMVF) proqramı çərçivəsində təbii fəlakət risklərinin azaldılması sahəsində çalışan iki yerli vətəndaş cəmiyyəti təşkilatına qrant verib...
ATƏT-in Ofisi ətraf mühit jurnalistikasına dair təlim keçirir
Publishing date: 18 dekabr 2013
Content type: Press relizlər
Where we are: OSCE Project Co-ordinator in Baku (closed)
What we do: Ətraf mühitin mühafizəsi , Media azadlığı və inkişafı
BAKI, 18 dekabr 2013-cü il- ATƏT-in Bakı Ofisi Azərbaycanın media təmsilçiləri üçün ətraf mühit jurnalistikasına dair üç günlük təlim kursuna başlayır. Təlimin məqsədi ölkədə ətraf mühit haqqında məlumat axınını artırmaq, habelə ətraf mühit məsələləri üzrə fəaliyyəti və ictimaiyyətin iştirakını gücləndirməkdən ibarətdir...
ATƏT-in Bakı Ofisi ictimai binalarda enerjidən səmərəli istifadə müddəalarının inteqrasiyasını dəstəkləyir
Publishing date: 13 dekabr 2013
What we do: Ətraf mühitin mühafizəsi
Bakı, 13 dekabr 2013-cü il- İctimai binalarda enerjidən səmərəli istifadə müddəalarının inteqrasiyası üzrə rəhbər təlimatlar ATƏT-in Bakı Ofisi və Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Strateji Araşdırmalar Mərkəzinin (SAM) birgə təşkil etdiyi konfransın əsas mövzusudur...
Dənizdə neft dağılmalarına görə məsuliyyət və kompensasiya üzrə beynəlxalq rejimlərə həsr edilmiş seminar
Publishing date: 2 noyabr 2011
What we do: İqtisadi fəaliyyət , Ətraf mühitin mühafizəsi
BAKI, 3 noyabr 2011 – ATƏT-in Bakı Ofisi, Azərbaycan Respublikasının Fövqəladə Hallar Nazirliyi və Neftlə Çirklənməyə dair Beynəlxalq Kompensasiya Fondu dənizdə neft dağılmaları insidentlərinə görə məsuliyyət və kompensasiya məsələləri üzrə beynəlxalq rejimlərə həsr olunmuş ikigünlük tədbir təşkil edir...
ATƏT-in Bakı ofisi ətraf mühit və təhlükəsizlik məsələlərinə həsr olunmuş vətəndaş cəmiyyəti layihələrinə qrantlar ayırır
Publishing date: 21 iyun 2011
BAKI, 22 iyun, 2011-ci il – Bu gün ATƏT-in Bakı Ofisi ətraf mühit və təhlükəsizlik sahəsində fəaliyyət göstərən dörd qeyri-hökumət təşkilatının təşəbbüsünü maliyyələşdirmək məqsədilə kiçik ölçülü qrantlar alacağını elan edib.